Wanny ogrodowe – SvenskaSpa

Wanny Ogrodowe / Wanny SPA / Wanny z Hydromasażem

 

SvenskaSpa – elektryczna wanna ogrodowa w wydaniu de Luxe

 

Wanna Family 200x200x100h – niecka wykonana w technologii termoformowania  z akrylu sanitarnego  ICI / najbardziej szlachetnego materiału / wzmocnienie kompozyt Solid SurFace .

 

Wyposażenie  Standard deLux

Wanna wyposażona w systemy ;

 

system Hydro –  dwa stanowiska masażu wodnego ( dysza strumieniowa + dysza rotacyjna ) , regulator dopływu powietrza , pompa wody 750W

                                       

system Hydro –  cztery stanowiska masażu wodnego ( dysza strumieniowa lub dysza 7-port , 2x  mikrodysza punktowa ) regulator dopływu powietrza , pompa wody 900W

 

system  Air – 24 dysze powietrzne Perline /Brass  rozmieszczone w siedzisku wanny do  masażu relaksacyjnego  , pompa powietrza 750W z grzałką 300W

                                       

aroma system – wykorzystywany  w celu oddziaływania na nasz nastrój, umysł, zdrowie  fizyczne i  funkcje poznawcze. Stosuje się w nim sole zapachowe .

 

generator ozonu  – poprawia parametry przepływu krwi, zwiększa uwalnianie tlenu z czerwonych  krwinek i jego mitochondrialne spalanie, co przekłada się na większą   produkcję energii. Ozon pozytywnie wpływa na procesy biochemiczne  zachodzące w ustroju oraz posiada wybitne właściwości natleniające  organizm. Ozonoterapia to  najlepszy wybór w  przypadku problemów zdrowotnych o podłożu infekcyjnym, ponieważ bezpośrednio zwalcza  drobnoustroje.

                                          

 lampa led color  – terapia kolorami, należy do najstarszych metod leczniczych na świecie.  Zależnie od barwy, kolory wywołują różne reakcje, pobudzają, uspokajają,  oddziałują zarówno na psychikę, jak też mogą pobudzać metabolizm komórek, stymulują organy wewnętrzne. Każda barwa to w rzeczywistości  drganie fali elektromagnetycznej o określonej  częstotliwości, człowiek     reaguje na to drganie przez zmysł wzroku.

 

izolacja termiczna / ThermalTopIzolacja jest tym, co utrzymuje temperaturę wody w Twoim jacuzzi ; stworzono ją po to, by spowalniała lub zatrzymywała odpływ energii cieplnej. Innymi słowy: zatrzymuje ona ciepło wewnątrz wanny spa i nie pozwala mu stamtąd uciec. Izolacji  często dokonuje się z wykorzystaniem pianki poliuretanowej, chociaż może ona być również wykonana z innych materiałów. Pianka może wystąpić w formie sztywnej (płyty) lub zostać nałożona poprzez natryskiwanie.

 

pokrywa termiczna/ ThermalTip  Najlepsza pokrywa dla zewnętrznej wanny spa będzie wykonana tak, aby idealnie przylegać do Twojego konkretnego modelu, posiadać wypełnienie z pianki o wysokiej gęstości oraz dobrze wytrzymywać surowe warunki atmosferyczne .

 

   system obiegowy  – niezależny system montowany do wanny. Pompa obiegowa o wydajności  250 l/min poprzez filtr z wkładem cartridge filtruje wodę, a zamontowana grzałka ( grzałki)  elektryczna zapewnia stale utrzymywać ustawioną temperaturę.  

                                                                                       

                                           

Wanna zaprojektowana jest na 6 miejsc siedzących z których każde wyposażone jest w miękki zagłówek . Jest przestronna a zarazem jej niewielkie rozmiary pozwolą na jej usadowienie w każdym przydomowym ogrodzie czy nawet tarasie.


Spełniamy marzenia o przydomowej strefie relaksu w Twoim ogrodzie, nasza wanna Family jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Bardzo łatwa w obsłudze , umożliwia nam sterowanie pompami, oświetleniem czy podgrzewaczem wody i zrelaksowanie się w swoim prywatnym SPA.


Wanna jest wyposażona w zabudowę drewnianą  Thermowood , jest bardzo funkcjonalna ale również atrakcyjna wizualnie. Dzięki swojej drewnianej obudowie idealnie komponuje się w każdym otoczeniu.

 

Wszystkie urządzenia elektryczne montowane w wannie Family  , posiadają certyfikaty jako produkty bezpieczne – atestowane/  z normami EU-   TUV , CE  . To produkty europejskich producentów.

 

 

Masaż wodny zwany hydroterapią polega na masowaniu ciała strumieniami wody wydobywającymi się z dysz umieszczonych w bocznych ściankach wanny. Woda wypływa z dysz pod ciśnieniem dzięki pracy pompy wodnej. Masaż wodny pracuje w obiegu zamkniętym. Woda zgromadzona w wannie w czasie ok. 8 minut pracy systemu jest 3-krotnie zassana przez kosz ssawny a następnie ponownie wtłoczona do wanny za pośrednictwem dysz wodnych. Masaż wodny jest dodatkowo „napowietrzony”. Strumień wody w momencie wypływu do wanny zasysa powietrze za pośrednictwem regulatorów , które automatycznie zwiększają siłę napowietrzenia masażu wodnego .

 

Masaż powietrzny zwany również masażem perełkowym polega na masowaniu ciała przez pęcherzyki powietrza wydobywające się z dysz powietrznych umieszczonych w siedziskach wanny. Jest idealnym dopełnieniem masażu wodnego. Delikatnie masuje dając również korzystne efekty terapeutyczne przy skurczach i stłuczeniach. Dmuchawa powietrzna tłoczy powietrze do dysz umieszczonych w siedzisku wanny. Strumień powietrza rozbijany jest w każdej z dysz powietrznych umożliwiając masaż większej powierzchni ciała. Masaż powietrzny pracuje w systemie „otwartym” dlatego tak ważne jest stosowanie dmuchaw powietrznych z systemem podgrzewania powietrza. Jest to istotne ponieważ powietrze zasysane przez dmuchawę powietrzną z otoczenia – zwykle jest o kilkanaście stopni chłodniejsze niż woda w wannie. Różnica temperatur powoduje, że woda w wannie się wychładza a użytkownik może odczuwać masaż powietrzny jako coś i niekomfortowego. Dmuchawy powietrzne montowane w wannie Family mają wbudowany system podgrzewania powietrza , gwarantuje komfort długiej kąpieli w ciepłej wodzie. 

 

System obiegowo/grzewczy – to przyjemność dłuższej kąpieli . Zakłóca nam to ochładzająca się woda. Należy pamiętać, że woda zgromadzona w wannie w trakcie intensywnego ruchu szybciej się wychładza niż w trakcie „klasycznej kąpieli” bez uruchomionego systemu hydromasażu. Dzięki przepływowemu podgrzewaczowi wody możemy utrzymać temperaturę wody przez cały czas kąpieli. System podgrzewania wody wyposażony jest w zestaw czujników sprawdzających temperaturę i  wielkość przepływu wody, sterując pracą podgrzewacza i zabezpieczając go przed przegrzaniem. Podgrzewacz pracuje do czasu wyłączenia systemu obiegowego lub do czasu osiągnięcia max temperatury . 

 

FamilyTub to nowoczesna wanna ogrodowa wersji de Luxe tworzona wyłącznie na zamówienie.

Łączy nowoczesną technologię i jakość wykonania . 

 

SvenskaSpa – szlachetna doskonałość

na zewnątrz najlepsze materiały – akryl i drewno  , wewnątrz  znakomita technologia whirlpool  – dzięki temu nasz produkt jest piękny , ekologiczny i zaskakująco energooszczędny.

 

Rozkoszuj się kąpielą niezależnie od pogody . Latem i zimą możesz zaprosić do niej rodzinę i przyjaciół 

 

SvenskaSpa – Colors , nasze  kolory wanien już w standardzie nie mają sobie równych. 

Wykonane z akrylu sanitarnego , dają pewność że jakość jest stawiana na pierwszym miejscu.

 

– d’or 8                                       – perla 2

– marmo 10                                – rainbow 7

– manhatan 4                             – kadyks 6

– galaxi 1                                    – vanile  3

– oceanic 9

– chocolate 5

                                                                   

                                                                                    

                                                                                      

Od ponad 25 lat zajmujemy się techniką whirlpool , gwarantujemy że nasze produkty są jakościowe , spełniające najwyższe standardy wykonania  ale też bezpieczne w użytkowaniu .

 

                                                                                                                        

 

Blog&news

Wellness & Spa

Kąpiel z hydromasażem jest doskonała w przypadku: schorzeń kręgosłupa bezsenności zaburzeń krążenia bólów reumatycznych chorób narządów ruchu i układu oddechowego zmęczenia i stresu w kosmetyce w celu zwalczania cellulitu i nadwagi Nasze wanny w odpowiednich konfiguracjach zapewniają walkę z powyższymi problemami a dodatkowo wzbogacone o inne elementy takie jak chromoterapię, muzykoterapię i aromaterapię […]

czytaj

Higiena & konserwacja

OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z HYDROMASAŻU Kąpiele gorące (temp. do 38oC) działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo, zmniejszają napięcie mięśni, rozkurczowo, uspokajająco, zmniejszają tętno i poprawiają pracę układu krążenia. Przed rozpoczęciem masażu zaleca się wziąć prysznic lub wstępną kąpiel w celu usunięcia z powierzchni skóry zanieczyszczeń. Zabrania się wprowadzania do wanny ciał stałych mogących dostać […]

czytaj